Oferty pracy

UWAGA:
Firma CNC MODERN nie jest agencją zatrudnienia, tylko współpracuje w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska techniczne.
UKOŃCZENIE KURSU –> NIE GWARANTUJE PRACY !
Za cały proces rekrutacyjny odpowiadają agencje zatrudnienia.

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCY TRENERA CNC

W związku z realizacją kilku projektów szkoleniowych z zakresu CNC, firma CNC MODERN, poszukuje kandydatów do pracy lub współpracy w charakterze:

Opis stanowiska:
– prowadzenie szkoleń z zakresu CNC,
– uczestnictwo w pracach rozwojowych i projektowaniu szkoleń,
– dostęp do nowoczesnych maszyn CNC

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako operator,programista CNC,
• obsługa obrabiarek CNC (min. tokarek i frezarek),
• znajomość technologii obróbki skrawaniem,
• znajomość minimum jednego z typów sterowań: FANUC, HEIDENHAIN, mile widziane SINUMERIK (Sinu Train)
• dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego czytania,,
• umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
• zaangażowanie i motywacja do pracy,
• komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
• dyspozycyjność.

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowa zlecenie (do uzgodnienia)
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleniowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• nowoczesne narzędzia pracy, samochód, laptop
• możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich umiejętności – gwarantowany pakiet szkoleń,
• udział w tworzeniu nowych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną (załączając szczegółowe CV oraz posiadane uprawnienia, ukończone szkolenia itp.) na adres emeil: biuro.cncmodern@o2.pl
Zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).”

MASZ JAKIEŚ SUGESTIE POMYSŁY ?

CHCESZ  DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI LUB PRZEŚLIJ SWOJE CV:

cncmodern@o2.pl

Współpracujemy z agencjami zatrudnienia:

logo_covebo